Kurzy snowkitingu 

Ryžoviště - nejznámější český spot pro snowkiting, s ideálními sněhovými a větrnými podmínkami

V této ideální lokalitě nabízíme výuku snowkitingu jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, kteří si chtějí zdokonalit své dovednosti. Zároveň je možné využít snowkite výlety s průvodcem po okolí, máme zde najetý téměř 35 km dlouhý okruh po přilehlých pláních...

Jednodenní kurz pro začátečníky

Kurz je naplánovaný jako jednodenní, je třeba počítat se 4 a více hodinami výuky. Cílem kurzu je, abys zvládl základy kitingu a mohl pokračovat kurzem kiteboardingu nebo snowkitingu, level 2 - 3. V jeden okamžik se vždy v kurzu budou učit maximálně 2 studenti, což zajišťuje individuální přístup a tím pádem i rychlejší progres. Při větších skupinách se studenti po dvou střídají.

Pro více informací a objednávku kurzu klikněte SEM 

Jednodenní kurz pro pokročilé

Kurz je naplánovaný jako jednodenní, je třeba počítat se 4 a více hodinami výuky. Cílem kurzu je, abys byl samostatným a bezpečným kiterem. V jeden okamžik se vždy v kurzu budou učit maximálně 2 studenti, což zajišťuje individuální přístup a tím pádem i rychlejší progres. Při větších skupinách se studenti po dvou střídají.

Pro více informací a objednávku kurzu klikněte SEM 

Dvoudenní kompletní kurz 

Kurz je naplánovaný jako dvoudenní, každý den je třeba počítat se 4 a více hodinami výuky. Kurz je určen pro ty, kteří chtějí ve dvou dnech proniknout do snowkitingu od prvních "krůčků" až po samostatné jezdění, zvládnutí otoček, základů skoku, jízdy všemi směry vůči větru... V jeden okamžik se vždy v kurzu budou učit maximálně 2 studenti, což zajišťuje individuální přístup a tím pádem i rychlejší progres. Při větších skupinách se studenti po dvou střídají. 

Pro více informací a objednávku kurzu klikněte SEM

Dvoudenní kurz All Inclusive

Kurz snowkitingu pro začátečníky a středně pokročilé je naplánovaný jako dvoudenní, každý den je třeba počítat se 4 a více hodinami výuky. Kurz je určen pro ty, kteří chtějí ve dvou dnech proniknout do snowkitingu od prvních "krůčků" až po samostatné jezdění, zvládnutí otoček, základů skoku, jízdy všemi směry vůči větru... V jeden okamžik se vždy v kurzu budou učit maximálně 2 studenti, což zajišťuje individuální přístup a tím pádem i rychlejší progres. Při větších skupinách se studenti po dvou střídají.
 

Cena zahrnuje dvoudenní kompletní kurz snowkitingu a ubytování na Ryžovce s polopenzí a dvěma svačinami. 

Pro více informací a objednávku kurzu klikněte SEM